HAKKIMIZDA

1990 yılında kurulan Yeni Ortaklar Servis Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana direksiyon revizyonu, montaj ve dizaynı ile uğraşmaktadır. Aynı zamanda yüksek kalitede malzeme, hassas işçilik ve güvenlik özellikleri ile tanınan ve otomotiv endüstrisinde geniş bir müşteri ağına sahip olan Hema Direksiyon Sistemleri Yetkili Servisi olan Yeni Ortaklar, her marka aracın direksiyon tamirini, arızası tespit edildikten sonra özenle gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde olarak sadece hizmetin alımı esnasında değil, alınan hizmet sonrasında da bütün işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Sürücü ömrünün çoğunu direksiyon ile irtibat halinde geçirmektedir. Bu yüzden direksiyon sistemi hem konfor hem de emniyet yönünden önem arz etmektedir. Yeni Ortaklar bu önemin bilinci ile 1990 yılından bu yana müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişimi hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli hizmeti ile kendi konusunda lider, tercih edilen, güvenilir, sayın ve aranan bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

-Dünya’yı, sektörü ve teknolojiyi takip ederek sürekli gelişim içerisinde olmak,
-Otomotiv ve hidrolik sektöründe ürün dizaynı konusunda müşterilerimizle yakın işbirliği içerisinde bulunarak katma değer yaratmak; Kalite ve güvenilirlikte tam müşteri memnuniyeti sağlamak.